Audyt social media

Audyt mediów społecznościowych pozwoli Ci prowadzić spójną komunikację i zbudować silny wizerunek. Jeśli miejscem Twojej działalności jest Poznań, skorzystaj z usług Mavaw. W ramach współpracy przeanalizuję dotychczasowe działania Twojej marki w social mediach pod kątem treści i od strony wizualnej. Na tej podstawie zaproponuję Ci zmiany, które sprawią, że liczba odbiorców się zwiększy, a publikacje będą generować sprzedaż. Dzięki temu przestaniesz marnować zasoby na nieefektywne działania, które nie przynoszą zysków. Zainwestuj w audyt mediów społecznościowych i przekonaj się, jak wielką moc ma dobrze zaplanowany content. Chętnie wesprę Twój biznes na terenie Wielkopolski, a także innych części kraju.

Audyt mediów społecznościowych Poznań – na czym polega?

Zastanawiasz się, co obejmuje audyt social media? W ramach współpracy:

  • przeanalizuję wygląd profilu Twojej marki i zadbam o spójny wizualnie feed,
  • przygotuję okładki wyróżnionych relacji i szablony grafik,
  • przeanalizuję treści oraz sposób komunikacji,
  • sprawdzę i wdrożę odpowiednie zabezpieczenia konta,
  • przez kilka dni będę obserwować stories i przygotuję praktyczne wskazówki,
  • sporządzę raport zawierający błędy oraz zaproponuję zmiany.

Audyt social media pozwoli Ci zwiększyć autentyczność marki poprzez wyeliminowanie działań, które nie są spójne z jej wartościami. Poznań, Łódź, Bydgoszcz lub mała miejscowość – bez względu na to, gdzie prowadzisz działalność, warto zainwestować w wiarygodny wizerunek.

Audyt social media Poznań – kreuj swoją markę świadomie

Dopracowany pod kątem wizualnym profil i angażujące treści to skuteczny sposób, by sprzedawać więcej niezależnie od branży. Dzięki współpracy z Mavaw uda Ci się uniknąć błędów i wyciągnąć z social mediów maksimum korzyści. W praktyce oznacza to, że odbiorcy będą chętniej zaglądać na profil i stworzą zaangażowaną społeczność. To z kolei przełoży się na większe zasięgi, które spowodują wzrost sprzedaży.

W czym jeszcze mogę Ci pomóc? Pełna oferta Mavaw to audyt social media na terenie Wielkopolski, a także:

W razie jakichkolwiek pytań śmiało pisz lub dzwoń!

Porozmawiajmy o Twoim biznesie.