Instagram

Strategia rozwoju konta na Instagramie — dla wielu firm z Poznania i innych większych miast w Polsce wciąż brzmi to jak zagadka. Czy naprawdę potrzeba strategii na prowadzenie Instagrama? Jeśli zakładając tam konto liczysz na dotarcie do nowych klientów, zaprezentowanie swoich produktów szerszemu gronu i zwiększenie sprzedaży — odpowiedź brzmi: tak. Dopasowana strategia pozwoli Ci osiągnąć te wszystkie cele i jeszcze więcej.

Dlaczego potrzebujesz strategii prowadzenia Instagrama?

Nawet 60% użytkowników Instagrama odkrywa na nim i aktywnie wyszukuje nowe produkty, które chciałoby kupić. Największe marki używają go jako przedłużenie swoich sklepów. Nowe rodzaje postów i możliwości reklamowe sprawiają, że obecnie jest tam łatwiej o sprzedaż niż kiedykolwiek. Nie wystarczy jednak sama obecność i od czasu do czasu wrzucanie nowych zdjęć. Potrzebujesz planu na profesjonalne prowadzenie Instagrama, dzięki któremu stworzysz spójny, estetyczny profil z treściami, które wniosą wartość w życie Twoich odbiorców. To właśnie strategia, którą mogę dla Ciebie przygotować.

Strategia Instagram — zobacz, jak działam

Aby ułatwić Ci prowadzenie konta na Instagramie, przyjrzę się Twojemu obecnemu profilowi. Przejrzę wszystkie posty, będę śledzić relacje. Na tej podstawie wskażę Ci błędy i dobre praktyki, za którymi warto podążać. Przygotuję estetyczną oprawę — okładki wyróżnionych relacji, nowe bio. Następnie określę cele, jakie ma spełniać Twoje konto i idealnego odbiorcę. Na tej podstawie ustalę tematy publikacji, które przyniosą Ci wiele wyświetleń i polubień. Stworzę gotowy plan, dzięki któremu nie będziesz się zastanawiać, co i kiedy opublikować.

Mavaw — strategiczne wsparcie dla marek w Internecie

Prowadzę marki przez meandry obecności w social mediach i internecie. Jeśli szukasz kogoś, kto poukłada Twoje działania w sieci, odezwij się. Oprócz strategii prowadzenia Instagrama dla firm z Poznania, Łodzi i Bydgoszczy w mojej ofercie znajdziesz:

Zadzwoń lub spotkajmy się na Zoomie. Sprawdzimy, jak mogę pomóc Ci w Twoich biznesowych wyzwaniach.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie.