Strategia social media

Budowanie marki w social media wymaga odpowiedniej strategii. Jeśli próbujesz wejść na rynek w Poznaniu i szukasz pomysłu jak podbić media społecznościowe, zgłoś się do mnie. Stworzę dla Ciebie przemyślaną strategię obecności w social media, która pozwoli Ci osiągnąć biznesowe efekty dużo szybciej.

Dlaczego potrzebujesz strategii social media?

Strategia social media jest jak biznesplan. Pomaga profesjonalnie zaznaczyć swoją obecność na platformach społecznościowych, tak by służyła osiąganiu określonych celów. Wiele firm prowadzi profile na Facebooku i Instagramie "bo tak trzeba" i dlatego, że "konkurencja tak robi". To błąd. Takie działania bez planu i konkretnych celów przed oczami narażają tylko na utratę zasobów i cennego czasu. Dopasowana indywidualnie strategia nadaje struktury działaniom i pozwala osiągnąć przewidywalne efekty. Stanowi inspirację i motywację. Pomaga też uniknąć błędów i wizerunkowych wpadek.

Strategia social media Poznań — jak działam?

Przygotowując strategię social media dla Twojej marki przede wszystkim określam cel jej obecności na platformach społecznościowych. Od tego, czy będzie to zbudowanie relacji z przyszłymi klientami, czy zdobycie lepszej rozpoznawalności dla Twoich produktów, czy ogólny wzrost sprzedaży, będą zależeć dalsze kroki.

Następnie analizuję grupę docelową, do której będziemy chcieli trafić i tworzę persony. Analizuję też Twoją konkurencję i jej sposób komunikacji, szukając niszy, w której możesz się wyróżnić. Tworzę linie tematyczne, czyli tematy, które warto poruszyć budując swoją markę w social media. Na koniec przygotowuję konkretny plan działania z harmonogramem i wskazówkami dotyczącymi narzędzi. Dostajesz gotową instrukcję, co, kiedy i gdzie publikować.

Budowanie marki w social media i innych kanałach — Poznań, Łódź, Bydgoszcz

 

 

Potrzebujesz wsparcia w innych działaniach? Oprócz strategii komunikacji dla marek z Wielkopolski oferuję:

Współpracuję również z firmami z Łodzi i Bydgoszczy. Jeśli szukasz kogoś, kto poprowadzi Cię przez meandry marketingu w internecie, odezwij się do mnie. Stworzę dla Ciebie zwycięską strategię, dzięki której każdego dnia będziesz o krok bliżej sukcesu.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie.